Int ne. #222271
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Weinsberg Fiat ducato
Načítání ...
(čt 14. 05. 2026 16:16)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Weinsberg |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | Fiat ducato |
| Prvotní registrace | 07/1993 |
| Počet ujetých kilometrů | 185.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 85 kW (116 PS) |
| Výtlak v cm³ | Unbekannt cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Licence Plate | 75vnzh |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 2 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 2.800 kg |
| Délka v mm | 5.000 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Ozvučení, Připojení USB |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Nizozemsko, Lievelde
POSTCODE: 7137 MV
Vzdálenost:
... km
Int ne. #222271
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Weinsberg Fiat ducato
Načítání ...
(čt 14. 05. 2026 16:16)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.