Int ne. #211569
Příležitost k nákupu
Weinsberg Meteor 690MR
Tato aukce skončila (čt 16. 04. 2026 22:00)
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Weinsberg |
| Kategorie | Alcove |
| Baureihe | Meteor |
| Modell | 690MR |
| Prvotní registrace | 04/2002 |
| Počet ujetých kilometrů | 92.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 94 kW (128 PS) |
| Výtlak v cm³ | Unbekannt cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.000 kg |
| Délka v mm | 4.476 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Bayern - Schönsee
POSTCODE: 92539
Vzdálenost:
... km
Int ne. #211569
Příležitost k nákupu
Weinsberg Meteor 690MR
Tato aukce skončila (čt 16. 04. 2026 22:00)
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.