Int ne. #223156
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Weinsberg Toskana
Načítání ...
(út 19. 05. 2026 9:15)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Weinsberg |
| Kategorie | Alcove |
| Baureihe | Toskana |
| Modell | Toskana |
| Prvotní registrace | 06/1996 |
| Počet ujetých kilometrů | 200.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 60 kW (82 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2500 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.670 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
Obecný popis
Známé závady
Vodní a plynový systém jsem zatím nekontroloval. Obytný vůz je 30 let starý a v dobrém stavu, ale samozřejmě je na něm vidět opotřebení odpovídající jeho věku.
Umístění
Německo, Mützlitz
POSTCODE: 14715
Vzdálenost:
... km
Int ne. #223156
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Weinsberg Toskana
Načítání ...
(út 19. 05. 2026 9:15)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.