Int ne. #225094
Aktivní
Westfalia Club Joker City 4Motion
Načítání ...
(so 16. 05. 2026 9:42)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Westfalia |
| Kategorie | Autobus |
| Baureihe | Club Joker |
| Modell | City 4Motion |
| Prvotní registrace | 03/2019 |
| Počet ujetých kilometrů | 92.000 km |
| Podvozek | VW |
| Výkon motoru v kW | 150 kW (204 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1968 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 2 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 2.300 kg |
| Délka v mm | 4.904 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Poplašný systém | |
| Pohon všech kol | |
| Tažné zařízení | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Přední strana, Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Elektrické nastavení sedadla | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Bederní opěrka | |
| Světelný senzor | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Ozvučení, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth, Hotspot WLAN, Apple CarPlay, Dotykový displej |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
mírné poškození při parkování
Poškození
Umístění
Německo, Herrsching a.Ammersee
POSTCODE: 82211
Vzdálenost:
... km
Int ne. #225094
Aktivní
Westfalia Club Joker City 4Motion
Načítání ...
(so 16. 05. 2026 9:42)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.