Int ne. #209293
Aktivní
XGO 68p
Načítání ...
(út 07. 04. 2026 9:59)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | XGO |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | 68p |
| Prvotní registrace | 12/2021 |
| Počet ujetých kilometrů | 33.300 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 88 kW (120 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 5 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.005 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| ESP | |
| Rádio a zvuk | Rádio |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Vytápění se musí ovládat pomocí přídavného spínače, nikoliv pomocí displeje.
Umístění
Německo, Aurich
POSTCODE: 26605
Vzdálenost:
... km
Int ne. #209293
Aktivní
XGO 68p
Načítání ...
(út 07. 04. 2026 9:59)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.