Int ne. #213151
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
XGO Dynamic
Načítání ...
(po 27. 04. 2026 12:34)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | XGO |
| Kategorie | Alcove |
| Model | Dynamic |
| Prvotní registrace | 12/2014 |
| Počet ujetých kilometrů | 120.000 km |
| Podvozek | Renault |
| Výkon motoru v kW | 92 kW (125 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2299 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.000 mm |
| Druhá sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Palubní počítač | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| ESP | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Drobné vady po poškození kapoty nebo 2 plastových dílů krupobitím.
Umístění
Rakousko, Innsbruck
POSTCODE: 6020
Vzdálenost:
... km
Int ne. #213151
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
XGO Dynamic
Načítání ...
(po 27. 04. 2026 12:34)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.